Pediexpert Semelles ConfoShoes à Mémoire de Forme Ineldea - 6
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-35%

Pediexpert ConfoShoes Shape Memory Insoles

Pediexpert ConfoShoes Shape Memory Insoles
€ 6,44 (incl. btw) € 9,90 -35% € 6,44 (excl. BTW)
Inclusief belasting
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
Omschrijving
Rewolucyjny: pianka pamięci! Twoje zdrowie przez stopy ...
Twoja stopa jest odpowiedzialna za twoje dolegliwości!
Jeśli twoje stopy odgrywają kluczową rolę w twojej mobilności i niezależności, są one ciągle wykorzystywane przez odciski, modzele, cebulę i inne udręki. Wiek podkreśla tę kruchość i sprawia, że ​​każdy twój krok jest bardziej bolesny. Co gorsza, starzenie się powoduje nieznośne pęknięcia i szczeliny! Dzięki niewiarygodnej elastyczności pianka z pamięcią Confoshoes pomaga w celu złagodzenia tych dolegliwości. Pianka Confoshoes pomaga zmniejszyć wpływ szkodliwych wstrząsów na stawy, plecy, biodra i inną sztywność ramion.
Pianka Confoshoes, najlepszy możliwy komfort!
Pianka z pamięcią Confoshoes tworzy spersonalizowane i natychmiastowe formowanie łuku stopy. Łączy i odciska najmniejsze kąty i wgłębienia. Pianka Confoshoes eliminuje w ten sposób wszelkie tarcie i zapewnia utrzymanie Idealny dla stopy Dostępny w postaci podeszew i mułów pianka z pamięcią Confoshoes natychmiast łagodzi bolące stopy ... i zapewnia niezrównane samopoczucie! Confoshoes, ekskluzywne akcje dla twoich stóp Rewolucyjny: pianka pamięci! Twoje zdrowie przez stopy ...
Amortyzacja: środkowa pianka Confoshoes otoczona jest dwiema warstwami dodatkowej pianki, które działają synergicznie. Górna warstwa inteligentnej pianki zapamiętuje kształt stopy, podczas gdy dolna warstwa pochłania fale uderzeniowe. Dzięki synergii wysokowydajnych pianek Confoshoes stale reaguje na kształt i wagę stopy. Confoshoes pomaga w ten sposób znacznie zredukować wstrząsy i ich następstwa dla twojego szkieletu.
Rozładowanie stref ze zbyt silnymi ograniczeniami: Jeśli powierzchnia podparcia stopy maleje, wzrasta nacisk oparcia (hyperappui), co powoduje geny, ale także produkcja rogów podeszwowych (modzele, modzele ...). Pianka pamięci Confoshoes pomaga rozdzielić siły, aby uwolnić to bolesne wsparcie. Powierzchnia podparcia rozszerza się i przesuwa w kierunku bardziej elastycznego i bezbolesnego obszaru.
Regulacja wilgotności: materiały lepkosprężyste są wreszcie uznawane za sprzyjające cyrkulacji powietrza, regulacji wilgotności, przyczyniając się w ten sposób do dobrej wentylacji stóp.
Wsparcie i stabilizacja stopy: Jeśli twoja stopa ma tendencję do zapadania się, pianka Confoshoes służy jako wsparcie łuku dzięki trzem warstwom pianki. Działa jak dźwignia korygująca i pomaga wyprostować linię obciążenia ... co pozwala lepiej ustabilizować stopę.
Confoshoes, dla kogo?
Dla seniorów: Z powodu deformacji stóp z wiekiem i naturalnym starzeniem się fizjologicznego układu tłumiącego.
Dla wszystkich dorosłych: Dla wszystkich osób cierpiących na dyskomfort pleców i stawów, zmęczenie nóg, ból stóp. Dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim stopom najwyższy komfort.
Dla dzieci: Od najmłodszych lat dzieci regularnie uprawiają sport na twardych podłogach. Często chodzą przeciążeni ciężkimi torbami szkolnymi. Zwiększa to wpływ twardych podłóg na rozwijające się ciała.
Dla stałych zleceń: listów, barmanów, pielęgniarek, przedstawicieli handlowych, ochroniarzy ... i wielu innych, którzy przemierzaj wiele kilometrów każdego dnia na sztywnych glebach.
Jeden rozmiar, cięty, dostarczany osobno. Można stosować z dezodorantem w aerozolu Pediexpert.
Datasheet
Semelles ConfoShoes
0.20 kg
7 Items
5452002004534
Gewicht (Kg)
0,2
 Reviews

Be the first to write your review !