ConfoNuque Cale Nuque à Mémoire de Forme Ineldea - 3
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-35%

ConfoNuque Wedge Neck Memory Shape

ConfoNuque Wedge Neck Memory Shape
€ 12,94 (incl. btw) € 19,90 -35% € 12,94 (excl. BTW)
Inclusief belasting
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
Omschrijving
Pianka pamięciowa na twoją szyję
NIEPRAWIDŁOWE POSTURY: uważaj na ból szyi!
4 kg: to jest ciężar, który nasza szyja ciągle nosi! Rzeczywiście, to on, będąc najbardziej ruchomą częścią kręgosłupa, która pozwala nosić, potrząsać i kiwać głową. W tych warunkach normalne jest to, że gdy jest źle ustawiony, powoduje ból szyi: ból szyi! najczęściej: gdy czytasz na kanapie lub łóżku, podczas podróży samolotem, pociągiem lub samochodem, położenie szyi jest często bardzo złe!
Należy wiedzieć, że bóle szyjki macicy interweniują między innymi w przypadki lęku lub napięcia spotykane w życiu codziennym, ale przede wszystkim w przypadku powtarzających się złych postaw. Bóle te objawiają się sztywnością, napięciem lub przykurczami mięśni. Formularz Confo'NUQUE koszulka specjalnie zaprojektowana, aby utrzymać szyję w idealnej pozycji. Jego kształt w kształcie litery U został specjalnie opracowany dla szyi, aby zmniejszyć napięcie w kręgosłupie.
Confo'NUQUE jest piankową poduszką z pamięcią. Stopniowo formuje szyję, aby osiągnąć pozycję bez żadnego napięcia. Ten wyjątkowy materiał dostosowuje się do morfologii, idealnie dopasowując się do konturów ciała. Confo'NUQUE pomaga zmniejszyć ból pleców i problemy z szyją. W ten sposób kończyny górne są chronione, jak w skorupce, dla niezrównanego komfortu!
Confo'NUQUE: niezrównany komfort!
ERGONOMICZNY: Confo'NUQUE, ze swoim kształtem U, jest specjalnie dedykowany kręgom szyjnym! Wspiera szyję, otaczając ją, zmniejszając w ten sposób ciężar głowy, który wywiera nacisk na szyjkę macicy.
Jesteś w kokonie dobrego samopoczucia specjalnie zaprojektowanym, aby cię ulżyć!
MIĘKKIE: zarówno stabilny, jak i wygodny, jego miękkość Cię zaskoczy! Jego miękkość sprawi, że zapomnisz uczucie sztywności szyi dzięki pamięci kształtu! Tak wygodne, że rozluźni cię od szyi do mięśni ramion, w celu głębokiego odprężenia.
Ważne jest, aby jak najszybciej odciążyć kręgi.
- Podczas podróży: czy pociągiem, samolotem lub w samochodzie, zawsze staramy się przyjmować złe postawy, aby spróbować czytać ... Śledź kręcz szyi i inne bóle szyi. To koniec z Confo'NUQUE! Komfort towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś! Długie podróże samochodem stają się długimi chwilami relaksu, w których możesz czytać nawet w nocy! W samolocie zawsze trudno jest odczytać za pomocą małych lampek nad głową! Z Confo'NUQUE koniec kłopotów!
- I wiele więcej: w kinie, w teatrze, w poczekalniach ... Pomyśl o tych wszystkich chwilach, kiedy możesz odciążyć szyję! Gdzie możesz czytać podczas oczekiwania!
1 poduszka
Datasheet
ConfoNuque
5 Items
5452002006262
Gewicht (Kg)
0,5
 Reviews

Be the first to write your review !