AnimoFresh Coussin Rafraichissant Ineldea - 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-35%

AnimoFresh verfrissend kussen

AnimoFresh verfrissend kussen
€ 16,19 (incl. btw) € 24,90 -35% € 16,19 (excl. BTW)
Inclusief belasting
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
Omschrijving
ZACHOWAJ FIDELE COMPANION przed OGRZEWANIEM!
Automatyczna i natychmiastowa świeżość. Obniża temperaturę ciała średnio o 4 °. Nomadyczna poduszka dla zwierzaka. Twoje zwierzę nie może ci powiedzieć, ale cierpi z powodu chroń go za pomocą Animo'Fresh! Animo'Fresh nadaje się dla twoich psów i kotów, ale także dla każdego innego zwierzaka! Daj mu jakość życia godną tego!
Animo'Fresh ?
Animo'Fresh jest wynikiem najnowocześniejszej technologii i składa się z rewolucyjnego odświeżającego żelu przeznaczonego do obniżania temperatury ciała średnio o 4 stopnie! mniej niż 1 cm, co z łatwością można wsunąć do kosza lub niszy zwierzęcia. Niezbyt gruby, bez żadnego połączenia elektrycznego, nie ma ograniczeń dla twojego zwierzęcia, które w żadnym wypadku nie będzie przeszkadzało jego obecnością.
Animo Świeżość Korzyści:
Świeżość. Gdy zwierzę będzie siedziało lub leżało na swoim Animo'Fresh, poczuje wrażenie świeżości, żel zacznie działać od pierwszego kontaktu z ciałem. Przyniesie mu poczucie dobroczynnej świeżości, a tym samym pozwoli mu lepiej wytrzymać momenty silnego upału. Obniżając temperaturę ciała o średnio 4 °, nie ma zatem ryzyka szoku termicznego.
Wymiary: 28 x 43 cm. Kompaktowy: mniej niż cm grubości.
Nowa technologia: działa bez baterii, bezprzewodowo, bez ograniczeń.
1 odświeżająca poduszka
Datasheet
AnimoFresh
0.80 kg
6 Items
3700225110443
Gewicht (Kg)
0,8
 Reviews

Be the first to write your review !