SoluVeinol Collant de Compression Ineldea - 4
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-35%

SoluVeinol compressiekousen

SoluVeinol compressiekousen
€ 12,94 (incl. btw) € 19,90 -35% € 12,94 (excl. BTW)
Inclusief belasting
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
Omschrijving
Soluveinol, elegancja i absolutny komfort! Specjalne ciężkie i zmęczone nogi.
Prawdopodobnie znasz serię SOLUVEINOL?
Koncepcja łącząca olejki eteryczne i kompresję degresywną w celu odprężenia i udoskonalenia nóg! Odkryj wyłącznie nasza referencja: RAJSTOPY SOLUVEINOL z 6 OLEJKAMI ORGANICZNYMI Sensacja Intensywna świeżość dzięki ciągłej dyfuzji olejków eterycznych ORGANICZNYCH i dzięki masującemu włóknu: Mikrokapsułkowanie to technologia polegająca na zatrzymywaniu aktywnych składników w koralikach Te koraliki są wstawiane do tkaniny i łamią się pod wpływem naturalnych ruchów twojego ciała, rozkładając w ten sposób swoje korzystne aktywne składniki na całym docelowym obszarze.
6 olejków eterycznych w rajstopach Soluveinol działa kojąco na nogi przez cały dzień.
Cypress: do użytku zewnętrznego olejek cyprysowy jest bardzo skutecznym środkiem zmniejszającym przekrwienie żylne. pobudzają krążenie krwi w nogach i umożliwiają lepszy powrót żylny do serca Dziki majeranek: w zastosowaniu zewnętrznym olejek eteryczny z tymianku ma główne właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybicze, przeciwutleniające i lekkie dezodoranty.
Grejpfrut: olejek eteryczny ekstrahowany ze skóry grejpfruta ma właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne.
2 mięty: główną aktywną substancją mięty jest mentol. 1 do 2,5% olejków eterycznych (sucha masa) może zawierać do 83% mentolu. Powoduje natychmiastowe uczucie świeżości na skórze, uczucie, które trwa z czasem dzięki chrono-uwalnianiu mikrokapsułek. Mentol to także bardzo dobry środek przeciwbólowy, znieczulający, flebotoniczny, przeciwmigrenowy.
Cytryna: olejek cytrynowy do użytku zewnętrznego ma właściwości odświeżające i witalizujące zmęczone stopy. Jest to również bardzo dobry środek antyseptyczny dla skóry.
Niezrównane uczucie dobrego samopoczucia dzięki degresywnemu uciskowi.
Rajstopy Soluveinol tkane z syntetycznych i naturalnych elastycznych włókien stosują zasadę degresywnego ucisku nogi całość lub tylko część. Maksymalny ucisk znajduje się na kostce i zmniejsza się w kierunku górnej części nogi. Kompresje są wyrażone w mm Hg (rtęć) pośrednio równoważne liczbie denarów (grubość użytych włókien). Pozwalają na lepszy powrót żylny ze stóp do serca! W ten sposób zapobiegają stagnacji krwi w nogach, a tym samym tworzeniu żylaków. Rajstopy Soluveinol są tkane włóknami 40 den. Dzięki temu tkaniu i specjalnym kompresjom pośrednim rajstopy Soluveinol pomagają naturalnie odciążyć nogi.
30% składników nadal obecnych po 30 praniach
1 rajstopy
Datasheet
SoluVeinol Collant - Beige T1
0.10 kg
3 Items
3700251101293
Gewicht (Kg)
0,1
Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...
 Reviews

Be the first to write your review !